UWAGA! Nowa strona

ZAPRASZAMY NA NASZ
NOW STRON:

http://stowarzyszenieswiatowid.pl

Menu

Nasze sklepy

Sklep - Rkodzieo i rzemioso artystyczne - wyroby lokalne

Sklep - wiee eko produkty spoywcze od rolnika

Informacje

Ekspert ds. promocji:
Anna Nawrocka
promocja@swiatowidlubowo.pl

Stowarzyszenie wiatowid
Maachowo Szemborowice 12
62-230 Witkowo
74 2030 0045 1110 0000 0279 9260
KRS 0000216140

biuro@swiatowidlubowo.pl

Godziny pracy

Wtorek 8.00-16.00
Czwartek 8.00-16.00

Folder o targach wiejskich

Truskawisko - przepisy

Festiwal serw i nalewek

Smaki cz regiony

Przewodnik kajakowy

Folder Produkt Lokalny

10 lecie - FILM

Banery

Dziaaj lokalnie
 
Dziaaj lokalnie
 
Dziaaj lokalnie
 
KRAJOWA SIE GRUP PARTENRSKICH
 
 
 
Droga witego Jakuba - Camino

 

Archiwum

Drukuj

 W dniu 01 czerwca  br.  spotkalimy si aby tworzy ogród zioowy przy nowej siedzibie naszego stowarzyszenia w Maachowie Szemborowicach. A wszystko to w ramach wolontariatu rodzinnego - lokalnie i projektu "Zielarskie wspólne stoy", który odnosi si do potrzeby bycia razem. Liczba osób, które zaangaoway si w projekt bya dla nas miym zaskoczeniem. Bardzo dzikujemy rodzinom z Maachowa i rodzinom zaprzyjanionym z naszym stowarzyszeniem, e zaangaoway si w projekt i e wspólnymi siami zagospodarowalimy miejsce na ogród i posadziliy zioa. By to pierwszy etap projektu. Kolejny etap to warsztaty kulinarne z wykorzystaniem daru ogrodu zioowego - na co musimy troch poczeka. Celem naszych dziaa jest utworzenie miejsca gdzie bdzie mona spdza wyjtkowy czas, cieszy si wspóln chwil, uczy si i zwalnia tempo swego ycia.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z sobotniej akcji wolontariatu rodzinnego - lokalnie.

 

 

„Projekt realizowany w ramach Programu Fundacji PZU „Wolontariat Rodzinny – lokalnie” realizowanego we wspópracy z Akademi Rozwoju Filantropii w Polsce”