Start Inne programy II edycja Konkursu Mikrodotacji Wielkopolska Wiara w 2015 roku ogłoszona!

UWAGA! Nowa strona

ZAPRASZAMY NA NASZĄ
NOWĄ STRONĘ:

http://stowarzyszenieswiatowid.pl

Nasze sklepy

Sklep - Rękodzieło i rzemiosło artystyczne - wyroby lokalne

Sklep - Świeże eko produkty spożywcze od rolnika

Informacje

Ekspert ds. promocji:
Anna Nawrocka
promocja@swiatowidlubowo.pl

Stowarzyszenie Światowid
Małachowo Szemborowice 12
62-230 Witkowo
74 2030 0045 1110 0000 0279 9260
KRS 0000216140

biuro@swiatowidlubowo.pl

Godziny pracy

Wtorek 8.00-16.00
Czwartek 8.00-16.00

Folder o targach wiejskich

Truskawisko - przepisy

Festiwal serów i nalewek

Smaki łączą regiony

Przewodnik kajakowy

Folder Produkt Lokalny

10 lecie - FILM

Banery

Działaj lokalnie
 
Działaj lokalnie
 
Działaj lokalnie
 
KRAJOWA SIEĆ GRUP PARTENRSKICH
 
 
 
Droga świętego Jakuba - Camino

 

Archiwum

II edycja Konkursu Mikrodotacji Wielkopolska Wiara w 2015 roku ogłoszona! Drukuj

Już od 21 sierpnia br. Centrum PISOP zaprasza do przesyłania ofert w Konkursie Mikrodotacji Wielkopolska Wiara, dofinansowanym ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. W ramach konkursu można pozyskać mikrodotację do 2 tys. zł.

Zapraszamy w dniu 7 września br. o godz. 17.00 do biura Stowarzyszenia Światowid na spotkanie konsultacyjne z doradcą z Centrum PISOP w sprawie konkursu!

W tej edycji Konkursu szczególnie zapraszamy grupy nieformalne, młode organizacje pozarządowe, które wraz z 5 osobowymi grupami młodzieży – wolontariuszami – chcą:

- realizować swoje ciekawe pomysły

- rozwiązywać lokalne problemy

- angażować mieszkańców i działać na rzecz swojego otoczenia!

Kto może otrzymać dofinansowanie?

Oferty w konkursie mogą składać młode organizacje pozarządowe, tzn. zarejestrowane nie wcześniej niż 18 miesięcy licząc do dnia złożenia Oferty, z rocznym budżetem nieprzekraczającym 25 tys. zł. Środki mogą pozyskać także grupy nieformalne, złożone z minimum 3 osób, planujące działania na rzecz społeczności lokalnej. Konkurs otwarty jest także dla grup samopomocowych, czyli grup działających m.in. na rzecz swoich członków.

Dodatkowo premiowane będą projekty, do realizacji których, zaangażowanych zostanie minimum 5 wolontariuszy – młodzieży w wieku 13-18 lat.

UWAGA: Oferenci, którzy otrzymali Mikrodotację w dotychczasowych edycjach konkursu, NIE mogą ubiegać się o kolejną w trzeciej edycji Konkursu Mikrodotacji Wielkopolska Wiara.

Po więcej kliknij tutaj http://pisop.org.pl/konkurs/kto-moze-ubiegac-sie-o-mikrodotacje

Na co można pozyskać  środki?

Konkurs obejmuje projekty realizowane w okresie od 01 października do 30 listopada 2015 r. W ramach kategorii „inicjatyw oddolnych” są to spotkania, warsztaty, wydarzenia kulturalne, ale także wszelkie inicjatywy na rzecz społeczności lokalnej. Druga kategoria w konkursie jest dedykowana wyłącznie organizacjom pozarządowym, które mają szansę pozyskać środki na wzmocnienie swojej organizacji i zaplanowanie jej przyszłości poprzez przeszkolenie członków, czy zakup sprzętu.

Wszystkie działania muszą przekładać się na wzrost aktywności obywatelskiej, pozwalać obywatelom czuć realny wpływ na rozwiązywanie konkretnych problemów i dawać im możliwość zaangażowania się w działania na rzecz społeczności lokalnej.

Po więcej kliknij tutaj http://www.pisop.org.pl/konkurs/na-co-można-przeznaczyc-srodki

Maksymalna wartość mikrodotacji to 2 000 zł, które można przeznaczyć na wszelkie niezbędne i uzasadnione wydatki. Wymagany jest 20% wkład własny. Nie musi on jednak być finansowy, może być zapewniony poprzez pracę wolontariuszy. Aby uzyskać dofinansowanie należy wypełnić ofertę w generatorze i złożyć do dnia 11 września br. do godziny 15:00.

Po więcej kliknij tutaj http://pisop.org.pl/konkurs

Gdzie szukać wsparcia?

Każdy, kto weźmie udział w konkursie, może skonsultować swój pomysł z doradcą.

Po więcej kliknij tutaj http://www.pisop.org.pl/wsparcie-dla-projektodawcow

Więcej informacji o Konkursie znajdą Państwo w zakłace http://pisop.org.pl/konkurs

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Maciejem Nowickim pod numerem telefony 534 205 699 lub mailowo Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .'; document.write( '' ); document.write( addy_text80940 ); document.write( '<\/a>' ); //--> Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.